Sentymentalne spotkanie po 30 latach
Jak widać - można wyjść z I LO, ale I LO z Ciebie nigdy nie wyjdzie! Przyjaźnie i znajomości na dłuuugie lata!! Pozdrawiamy …
Czytaj więcej Nasze uczennice wyróżnione za działalność na rzecz Głogowskiego Hospicjum!