Medal BOLESŁAW otrzymują uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce oraz bardzo dobrym i wzorowym zachowaniem

Brązowy Bolesław: średnia ocen 4,75-4,99

Srebrny Bolesław: średnia ocen 5,00-5,29

Złoty Bolesław: średnia ocen powyżej 5,30

2020/2021

  Złote Bolesławy 
Lp.Kl.Nazwisko i imię uczniaśrednia
12BBachta Wiktor5,88
22BspFijałkowski Filip5,85
32MspLazarek Gabriela5,79
42BRząsa Jakub5,75
51BMachało Michał5,73
61BStodoła Wiktor5,73
71DJaguszczak Wiktoria5,67
81BPoprawski Michał5,64
92AMoskalewicz Rafał5,63
102MAzmin Sandra5,63
111DKsiążek Amelia5,60
121DChalcarz Mateusz5,53
132ADworzańska Magdalena5,50
142BspMirota Mateusz5,46
152BspZiubryniewicz Kacper5,46
162EspSądkiewicz Maja5,46
172CParasiewicz Alicja5,44
182CKaczor Bartosz5,44
192MspWalkiewicz Agata5,43
202MKuziora Weronika5,43
212EspJanusz Marianna5,42
221DMihułka Aleksandra5,40
232BspHejmej Lena5,38
242MspŁobaczewska Agata5,38
252AŁużna Aleksandra5,38
262AMusiał Aneta5,38
272MMałyszczyk Zofia5,38
282DspKałużka Mikołaj5,36
292EspDominiczak Alina5,36
301DPawłowska Amelia5,33
312BspMliczek Aleksander5,31
322BspFudali Aleksandra5,31
332DspMalina Karolina5,31
  Srebrne Bolesławy 
Lp.Kl.Nazwisko i imię uczniaśrednia
11AKopylowa Polina5,29
21DRimke Agnieszka5,29
32AKrakowiak Wiktoria5,29
41MBiałowąs Weronika5,27
52AKnap Szymon5,25
62CLesiuk Aleksandra5,25
72CSzczepaniak Wiktoria5,25
82AspGrondalska Dominika5,23
92CFręśko Kacper5,22
102CWojtun Igor5,22
112MMatuszkiewicz Martyna5,22
121AKorzeń Nadia5,21
132AspWrona Aleksandra5,21
141DHauke Laura5,2
152BPecuszok Zuzanna5,17
162BspGuzek Lucyna5,15
172AspWoźniak Alicja5,14
182BspTotoszko Daria5,14
192MspSkrzypczak Oliwia5,14
202BLichwa Gabriela5,14
212DVasicek Michaela5,14
221AZawadzka Jagoda5,13
231BBuczma Lena5,13
241BMatysik Julia5,13
251BPiwko Urszula5,13
262CKorytowska Magdalena5,13
272CSiennicka Julia5,13
282DŁuczyk Oliwia5,13
292DSewilska Nikola5,13
302MSzymanski Filip5,13
312CStraszecka Iga5,11
322DStarmach Oliwia5,11
332AspGajdzińska Emilia5,08
342CspMichaliszyn Magdalena5,08
351BAdamik Marlena5,07
361BSabat Natalia5,07
371BStudenna Weronika5,07
382AspLibner Zofia5,07
392MspWłodarska Maja5,07
401AOlejniczak Wiktor5
411BWalas Martyna5
421DCichońska Maria5
431DKosmala Katarzyna5
441MKida Oliwier5
451MRzepa Olga5
462BspFranczyk Kamil5
472BspSzponar Kacper5
482BspWojciechowski Karol5
492CspMruk Tymoteusz5
502CspŻołyniak Adrianna5
512DspKacała Szymon5
522DspOlejnik Natalia5
532DspPieniążek Bartosz5
542MspBeń Anna5
552MspFicek Joanna5
562MspZaorska Natalia5
572AGarbolińska Nikola5
582AWawrzeńczuk Nicole5
592BBłaszczyk Marianna5
602CKierzyk Jan5
612CKosmatka Kornelia5
622CKrawiec Martyna5
632CMorgowska Marlena5
642CSychowicz Mikołaj5
652DPiskorska Adela5
662DWalenczak Aleksandra5
672MUrbaniak Oliwia5
682MSznajder Patryk5
  Brązowe Bolesławy 
Lp.Kl.Nazwisko i imię uczniaśrednia
11AMaziarz Aleksandra4,93
21ARydz Dominika4,93
31ASalczyńska Kaja4,93
41BKwiatkowska Nikola4,93
51BWysocka Iwona4,93
61DMakowska Natalia4,93
72AspWalczuk Maciej4,93
82BspKostrzewa Piotr4,93
92DspWieczorek Ilona4,93
102EspZaorska Julia4,93
112EspNyczko Emilia4,93
122EspKucęba Radosław4,93
132EspDyba Julia4,93
142MspKnop Kinga4,93
152MSorokanycz Julia4,9
162MSikorski Borys4,89
172ATalaga Natalia4,88
182MOlejnik Michalina4,88
191AKachnowska Oliwia4,87
201ABigda Iga4,87
211AKaźmierczak Łukasz4,87
221MŚliska Oliwia4,87
231MStrząbała Weronika4,87
241DSikorska Nadia4,86
252AspOchej Ewelina4,86
262BspGawlik Jan4,86
272BspGerega Bartosz4,86
282BspLis Dagmara4,86
292EspUrbańczyk Julia4,86
302EspKrakowiak Emilia4,86
312MspMularczyk Sara4,86
322MspRakowska Katarzyna4,86
332MspZielińska Małgorzata4,86
342AGruchała Małgorzata4,86
352AKrysztof Karolina4,86
362CDąbrowski Filip4,86
372CKustra Milena4,86
382CNawrocki Kamil4,86
392CWoźniak Martyna4,86
401 MŁydka Marcelina4,86
412MspWachal Paulina4,85
421ACeklarz Adrianna4,8
431AKusz Julia4,8
441ALeciejewska Wiktoria4,8
451BKeep Zuzanna4,8
461BKomisarz Aleksandra4,8
471BŚwiętek Dominika4,8
481BWoźnica Aleksandra4,8
491DSwojnóg Barbara4,8
501DBrończak Wiktoria4,8
511MApanel Barbara4,8
521ACzaiński Antoni4,79
531BWitczak Dominik4,79
542AspDroszczak Dominika4,79
552AspMamij Dominika4,79
562AspNowak Oliwia4,79
572AspŻychlewicz Amelia4,79
582CspRypuła Marcin4,79
592DspFogt Emilia4,79
602DspWesołek Oskar4,79
612MspKwiatkowska Małgorzata4,79
622MspSerafin Hanna4,79
632BWiśniewski Wojciech4,78
642BspKukła Kamil4,77
652BspRadzieja Wojciech4,77
662AStaniszewska Zuzanna4,75
672AKaczor Julia4,75
682BKuminek Natalia4,75
692CEwert Stanisław4,75
702DDerlecka Kaja4,75
712MRaczkowska Weronika4,75
722MDziadulewicz Adrianna4,75

2019/2020

Złote Bolesławy

Lp.Nazwisko i imię uczniaśrednia
1Pacuszka Adrian5,89
2Tywoniuk Michał5,78
3Fijałkowski Filip5,67
4Małyszczyk Zofia5,64
5Fręśko Kacper5,63
6Azmin Sandra5,57
7Musiał Aneta5,56
8Parasiewicz Alicja5,56
9Walczuk Zofia5,56
10Szymański Filip5,53
11Hejmej Lena5,5
12Rząsa Jakub5,5
13Korzeń Michał5,5
14Wrona Aleksandra5,47
15Skrzypczak Oliwia5,4
16Walkiewicz Agata5,4
17Sikorski Borys5,4
18Dworzańska Magdalena5,38
19Bachta Wiktor5,38
20Siennicka Julia5,38
21Wojtun Igor5,38
22Derlecki Tobiasz5,38
23Sądkiewicz Maja5,35
24Lazarek Gabriela5,33
25Sznajder Patryk5,33
26Langner Małgorzata5,33
27Urbaniak Oliwia5,33
28Knap Szymon5,31
29Moskalewicz Rafał5,31
30Kaczor Bartosz5,31
31Łuczyk Oliwia5,31
32Puchalska Anna5,76
33Kordacka Wiktoria5,72
34Langner Magdalena5,56
35Nowak Daniel5,53
36Zborowski Marcel5,50
37Dziaszyk Kinga5,47
38Szczepaniak Daria5,41
39Raczycka Wiktoria5,38
40Czerniawska Emilia5,35
41Sułowski Szymon5,35
42Hucała Zuzanna5,35
43Hudziak Aleksandra5,35

Srebrne Bolesławy

Lp.Nazwisko i imię uczniaśrednia
1Janusz Marianna5,29
2Borsuk Milena5,29
3Malina Karolina5,29
4Lichwa Gabriela5,25
5Dutkiewicz Natalia5,25
6Nietopiel Karolina5,25
7Bryś Piotr5,22
8 Gajdzińska Emilia5,21
9Garbolińska Nikola5,2
10Raczkowska Weronika5,2
11Bogus Agnieszka5,2
12Ziubryniewicz Kacper5,14
13Pecuszok Zuzanna5,14
14Kuziora Weronika5,14
15Ciesielska Alicja5,14
16Libner Zofia5,13
17Nyczko Emilia5,13
18Krakowiak Wiktoria5,13
19Błaszczyk Marianna5,13
20Kosmatka Kornelia5,13
21Walenczak Aleksandra5,13
22Vasicek Michaela5,13
23Grobelna Zuzanna5,13
24Sorokanycz Julia5,13
25Kondzioła Klaudia5,11
26Pielech Amelia5,11
27Kacała Szymon5,07
28Kałużka Mikołaj5,07
29Pieniążek Bartosz5,07
30Ficek Joanna5,07
31Łobaczewska Agata5,07
32Włodarska Maja5,07
33Sewilska Nikola5,07
34Łużna Aleksandra5,06
35Korytowska Magdalena5,06
36Grondalska Dominika5
37Woźniak Alicja5
38Mirota Mateusz5
39Michaliszyn Magdalena5
40Mularczyk Sara5
41Pytel Matylda5
42Bartkowiak Oliwia5
43Surma Zuzanna5
44Lasota Aleksander5
45Janusz Agata5
46Laszczowska Paulina5
47Woźniak Magdalena5
48Przybyła Aleksandra5,28
49Oleśniewicz Agata5,25
50Nalepka Anna5,18
51Zahorski Kacper5,17
52Szymański Michał5,14
53Tywoniuk Kornelia5,12
54Borowiecka Alicja5,12
55Brzeskot Natalia5,12
56Grondalska Joanna5,12
57Klepusewicz Oskar5,12
58Chocianowski Jan5,06
59Kwiatkowska Zuzanna5,06
60Mijal Mateusz5,06
61Rosińska Katarzyna5,06
62Łoza Marta5,06
63Sołtys Natalia5
64Rzepka Michał5
65Orzelska Zuzanna5
66Kapkowicz Aleksandra5
67Miller Patrycja5

Brązowe Bolesławy

Lp.Nazwisko i imię uczniaśrednia
1Kawalec Laura4,97
2Wawrzeńczuk Nicola4,94
3Morgowska Marlena4,94
4Straszecka Iga4,94
5Kierzyk Jan4,94
6Droszczak Dominika4,93
7Fudali Aleksandra4,93
8Guzek Lucyna4,93
9Mliczek Aleksander4,93
10Fogt Emilia4,93
11Olejnik Natalia4,93
12Zaorska Julia4,93
13Urbańczyk Julia4,93
14Dominiczak Alina4,93
15Beń Anna4,93
16Kucęba Radosław4,93
17Kosiek Kaja4,93
18Matuszkiewicz Martyna4,93
19Walczak Anna4,93
20Raczycka Martyna4,89
21Fabijańska Julia4,89
22Talaga Sandra4,88
23Talaga Natalia4,88
24Starmach Oliwia4,88
25Dąsal Mateusz4,88
26Bazar Weronika4,88
27Zahorska Julita4,88
28Puzio Michał4,88
29Dziechciarz Wiktoria4,88
30Lis Dagmara4,87
31Basara Natalia4,87
32Dyba Julia4,87
33Rakowska Katarzyna4,87
34Buksa Weronika4,87
35Buczma Liwia4,86
36Olejnik Michalina4,86
37Chodor Jagoda4,86
38Gawrzoł Kacper4,81
39Mamij Dominika4,8
40Gerega Bartosz4,8
41Kostrzewa Piotr4,8
42Totoszko Daria4,8
43Mleczek Jagoda4,8
44Wesołek Oskar4,8
45Zaorska Natalia4,8
46Garbacz Kacper4,8
47Kaczor Julia4,8
48Dąbrowski Filip4,8
49Żołyniak Adrianna4,79
50Urbanowska Emilia4,79
51Banasiak Weronika4,78
52Sagan Michalina4,78
53Gruchała Małgorzata4,75
54Staniszewska Zuzanna4,75
55Janik Karolina4,75
56Kustra Milena4,75
57Szczepaniak Wiktoria4,75
58Pieniążek Jan4,75
59Gajewski Krystian4,75
60Gaworczak Laura4,75
61Królikowska Julia4,75
62Sękowska Maria4,75
63Waligórska Manuela4,75
64Kaszowska Kamila4,75
65Siedlecka Maja4,75
66Dziadosz Martyna4,94
67Wojtalik Julia4,94
68Olszewska Daria4,94
69Ryfiak Maria4,94
70Wajman Natalia4,94
71Golonka Izabela4,89
72Bala Anna4,88
73Dorożyński Marcin4,88
74Konfederak Aleksandra4,88
75Marciniak Bianka4,87
76Jaworska Joanna4,87
77Pręda Angelika4,83
78Kozakiewicz Łukasz4,82
79Lizurej Olga4,82
80Sołtysiak Kajetan4,82
81Janusz Małgorzata 4,82
82Tłuczek Michał4,81
83Błażejewski Dariusz4,76
84Duziak Zuzanna4,76
85Raczkowska Aleksandra4,76
86Żerebecki Jakub4,76
87Kozakiewicz Nikola4,76
88Przybylska Zuzanna4,76
89Olczak Maja4,76
90Walczak Magdalena4,76

2018/2019

Złote  Bolesławy

1Kostrzewa Marcin  3B5,76
2Sawczak Zuzanna  3B5,65
3Rojewska Anna  3B5,59
4Blida Szymon  3D5,47
5Sienkiewicz Alicja  3D5,39
6Kołtowski Hubert  3A5,35
7Nicewicz Gabriela  3A5,35
8Bigda Paulina  3D5,35
9Makara Wojciech  3D5,35
10Piotrowska Ewa  3E5,35
111dPacuszka Adrian5,69
121cKorzeń Michał5,63
131dTywoniuk Michał5,63
142aLangner Magdalena5,5
152aKordacka Wiktoria5,44
161bCiesielska Alicja5,38
171cDutkiewicz Natalia5,38
182bCzerniawska Emila5,38
192aNowak Daniel5,33
202dDziaszyk Kinga5,33
212dPuchalska Anna5,33
221dLangner Małgorzata5,31

Srebrne Bolesławy

1Siennicka Marta  3A5,29
2Kubiak Klaudia  3D5,29
3Kazimierczak Monika 3A5,24
4Brzeskot Weronika  3D5,24
5Miłek Jan  3D5,24
6Woźniak Aleksandra  3D5,24
7Gniewosz Michalina  3E5,24
8Stanek Aleksandra  3D5,22
9Kubiak Natalia  3D5,18
10Miłek Barbara  3D5,18
11Zakrzewska Barbara  3E5,18
12Drzazga Jolanta  3A5,12
13Kubiak Jakub 3B5,12
14Dziadulewicz Justyna  3E5,12
   
15Leśniewski Jakub  3B5,06
16Mońka Martyna  3B5,06
17Chmiel Anna  3D5,06
18Łukasiewicz Magdalena  3D5,06
19Pietraszek Patrycja  3D5,06
202bSułowski Szymon5,25
211bDąsal Mateusz5,19
221dPuzio Michał5,19
231aRaczycka Martyna5,13
241cBobowska Wiktoria5,13
251cDerlecki Tobiasz5,13
261cGrzesiński Dawid5,13
271cZahorska Julita5,13
281dWalczuk Zofia5,13
291eFabijańska Julia5,13
302aZahorski Kacper5,11
312dHudziak Aleksandra5,11
322dBrzeskot Natalia5,11
331bHałaczkiewicz Weronika5,06
341cChodor Jagoda5,06
351dPielech Amelia5,06
361dKowalczyk Adrianna5,06
371cAdamczyk Anita5
381cBazar Weronika5
391cGaworczyk Laura5
401cJacyszyn Julia5
411cWitczak Maja5
421dJanusz Agata5
431dKrólikowska Julia5
441dPolenceusz Maciej5
451eBogus Agnieszka5
462aWojtalik Julia5
472bSzczepaniak Daria5
482cTłuczek Michał5
492cZborowski Marcel5
502cSzymański Michał5
512dHucała Zuzanna5
521bBanasiak Weronika5

Brązowe Bolesławy

1Haze Marta 3A4,94
2Nowakowska Paulina  3A4,94
3Pawłowska Hanna  3A4,94
4Zaruczyńska Angelika  3A4,94
5Janusz Mikołaj  3B4,94
6Zaremba Adrianna  3C4,94
7Matysiak Paulina  3D4,94
8Lichańska Adrianna  3A4,89
9Piotrowska  Patrycja  3A4,88
10Bałd Weronika  3B4,88
11Niewiadomski Tomasz  3B4,88
12Pasternak Kacper  3B4,88
13Szałęga Agnieszka  3B4,88
14Wysocka Jowita  3C4,88
15Guzera Klaudia  3D4,88
16Kowalczykowski Jakub  3A4,82
17Paś Iga  3A4,82
18Matecki Kacper  3B4,82
19Filipek Michał  3D4,82
20Osadnik Wiktoria  3D4,82
21Stachura Agnieszka  3D4,82
22Jędruszczak Kacper   3E4,82
23Karliński Bartosz  3E4,82
24Kiszkiel Natalia  3E4,82
25Mrowińska Żaneta  3E4,82
26Suchy Katarzyna  3E4,82
27Anastaziuk Agnieszka  3C4,81
28Sypniewski Aleksander  3B4,76
29Ciesielska Maja  3D4,76
30Nowak Julia  3D4,76
31Nowicka Inez  3E4,76
321bKrechowiecka Julia4,94
331dBainczyk Aleksandra4,94
341dKondzioła Klaudia4,94
351eLaszczowska Paulina4,94
361cGrzyb Olga4,93
372aSołtys Natalia4,89
382dGrondalska Joanna4,89
391bKonefał Aleksandra4,88
401dMilena Borsuk4,88
411dWaligórska Manuela4,88
421eNietopiel Karolina4,88
432aKozakiewicz Łukasz4,88
442bNalepka Anna4,88
452cPrzybylska Zuzanna4,88
462eRaczycka Wiktoria4,88
471dUndro Alicja4,87
481aKnapczyk Aleksandra4,86
492aPrzybyła Aleksandra4,86
502cMarciniak Bianka4,86
512cKonfederak Aleksandra4,86
521aLasota Aleksander4,81
531bSańko Daria4,81
541bMakowski Oskar4,81
551bKoziński Adrian4,81
561bGrzechnik Aleksandra4,81
571dKozłowska Adrianna4,81
581dKlaczkowska Julia4,81
591bAdamus Miłosz4,8
601dSękowska Maria4,8
611eSiedlecka Maja4,8
622dKwiatkowska Zuzanna4,78
632eRyfiak Maria4,78
641bCzarnecki Maciej4,75
651cGajewski Krystian4,75
661cJaniszewska Julia4,75
671dHołubowicz Gabriela4,75
681dFirlej Maja4,75
691dBolińska Dominika4,75
701dSanchez Nina4,75
711eWoźniak Magdalena4,75
721eKaszowska Kamila4,75
732bTywoniuk Kornelia4,75
742bDorożyński Marcin4,75
752cOrzelska Zuzanna4,75
762dOlszewska Daria4,75

2017/2018

 Złoty Bolesław 
11AKordacka Wiktoria  5,75
22BKostrzewa Marcin 5,75
32BSawczak Zuzanna 5,63
41DPuchalska Anna  5,56
51COleśniewicz Agata  5,56
61ANowak Daniel  5,50
71CZborowski Marcel 5,50
81ERaczycka Wiktoria5,47
91ALangner Magdalena5,45
    
102ASiennicka Marta5,38
112AKołtowski Hubert5,38
122EPiotrowska Ewa5,38
131EMiller Patrycja5,33
142DBigda Paulina5,33
152DBlida Szymon5,33
162DKubiak Klaudia5,33
171BCzerniawska Emilia5,31
181DDziaszyk Kinga5,31
  Srebrny Bolesław 
11DBorowiecka Alicja5,25
22BRojewska Anna5,25
31BSułowski Szymon5,25
42DBrzeskot Weronika5,22
51BSzczepaniak Daria5,19
61DHucała Zuzanna5,19
71BNalepka Anna5,13
81EJanusz Małgorzata5,13
92BKubiak Jakub5,13
102BNiewiadomski Tomasz5,13
112DWoźniak Aleksandra5,13
    
122DMakara Wojciech5,11
131CSzymański Michał 5,07
141COrzelska Zuzanna5,07
151AZahorski Kacper5,06
161BTywoniuk Kornelia5,06
171BRzepka Michał5,06
181CTłuczek Michał5,06
191DBrzeskot Natalia5,06
201DGrondalska Joanna5,06
211DHudziak Aleksandra5,06
    
221DJaworska Joanna5,06
231DLesikowska Julia5,06
241APrzybyła Aleksandra5,00
251DBronakowski Maciej5,00
261DKlepusewicz Oskar5,00
272ANicewicz Gabriela5,00
282AKazimierczak Monika5,00
292DKubiak Natalia5,00
302DSienkiewicz Alicja5,00
312DStanek Aleksandra5,00
  Brązowy Bolesław 
11ADziadosz Martyna4,94
21ANowicka Natalia4,94
31BChocianowski Jan4,94
41DMijal Mateusz4,94
51EŁoza Marta4,94
61CKapkowicz Aleksandra4,93
72AFlisiak Dawid4,89
82EZakrzewska Barbara4,89
91AWojtalik Julia4,88
101DKwiatkowska Zuzanna4,88
    
111DMrugalska Julia4,88
121DOlszewska Daria4,88
131ESołtysiak Kajetan4,88
141EWajman Natalia4,88
152ADrzazga Jolanta4,88
162AHaze Marta4,88
172BMońka Martyna4,88
182DMiłek Barbara4,88
192DMiłek Jan4,88
202DPiróg Julita4,88
212DSzycko Patryk4,88
    
221CKonfederak Aleksandra4,87
232DPietraszek Patrycja4,86
241AChojnacka Paula4,82
251ADuziak Zuzanna4,81
261ASołtys Natalia4,81
271BŻerebecki Jakub4,81
281CMarciniak Bianka4,81
291DBielawska Martyna4,81
301EMatkowska Marcela4,81
311ERyfiak Maria4,81
    
322DChmiel Anna4,78
332DŁukasiewicz Magdalena4,78
342EDziadulewicz Justyna4,78
352EGniewosz Michalina4,78
361AGolonka Izabela4,76
371ASzymański Michał4,75
381DOlczak Maja4,75
391DRosińska Katarzyna4,75
401ESkorus Anita4,75
412APiotrowska Patrycja4,75
422ANowakowska Paulina4,75
432EJędruszczak Kacper4,75

klasy III

Złoty Bolesław


1 Marek Borecki 5,82
2 Magdalena Idkowiak 5,71
3 Katarzyna Hasal 5,69

4 Paula Jacenik 5,65
5 Emilia Gołyga 5,44
6 Marcin Kleczkowski 5,42
7 Anna Żerebecka 5,41
8 Urszula Pawlaczek 5,41
9 Natalia Zmysłowska 5,41
10 Maciej Grymm 5,41
11 Justyna Lisowska 5,38
12 Hanna Bartkowiak 5,35


Srebrny Bolesław


1 Szymon Gawlik 5,29
2 Monika Lewandowska 5,29
3 Julia Gajdzińska 5,25
4 Dominik Frankowski 5,24
5 Joanna Przybylska 5,24
6 Konrad Kroczak 5,18
7 Aleksandra Świerkowska 5,18
8 Martyna Sułowska 5,18
9 Julia Kulik 5,18
10 Izabela Namyślak 5,18
11 Patrycja Kiwacka 5,13
12 Agnieszka Brożek 5,12
13 Jakub Lasota 5,12
14 Filip Chrzuszcz 5,06
15 Michalina Drążek 5,06
16 Marlena Piechocka 5,06
17 Łukasz Leśniewski 5
18 Paula Wasiluk 5
19 Julia Jagieła 5
20 Anna Pszonka 5


Brązowy Bolesław


1 Wojciech Binert 4,94
2 Szymon Borek 4,94
3 Dominik Kozar 4,94
4 Klaudia Dąbrowska 4,94
5 Natalia Pietrzak 4,94
6 Hanna Cielebąk 4,94
7 Olga Domagała 4,94
8 Barbara Jacieczko 4,94
9 Szymon Stupnicki 4,94
10 Grzegorz Zawadzki 4,94
11 Alicja Jeziorska 4,93
12 Bartłomiej Kieruńczyk 4,88
13 Julia Stankowska 4,88
14 Rafał Tworkowski 4,88
15 Aleksander Fiedorek 4,88
16 Paulina Jaszkiewicz 4,88
17 Joanna Jaworska 4,88
18 Ada Karpierz 4,88
19 Barbara Borysławska 4,88
20 Karolina Kochanowska 4,88
21 Barbara Sternik 4,88
22 Gabriela Bestrzyńska 4,87
23 Jacek Szymański 4,82
24 Kacper Wojno 4,82
25 Michalina Horbatowska 4,82
26 Weronika Ławrowska 4,82
27 Szymon Rak 4,81
28 Dominik Kowal 4,76
29 Przemysław Raczyk 4,76
30 Mateusz Kuter 4,76
31 Kożuchowski Michał 4,75
32 Dominika Zarzycka 4,75
33 Agata Jałowiecka 4,75
34 Radosław Cyfra 4,75
35 Paulina Dawidowicz 4,75
36 Patrycja Hannemann 4,75
37 Weronika Skrzypczak 4,75
38 Małgorzata Ziółek 4,75

*******************************************************************************************

2016/2017

KLASY I:   Złoty Bolesław:

1a ILO Kołtowski Hubert5,31 
1a ILO Nicewicz Gabriela5,31 
1b ILO Kostrzewa Marcin5,62 
1b ILO Rojewska Anna5,44 
1b ILO Sawczak Zuzanna5,44 
1d ILO Blida Szymon5,31 
1d ILO Brzeskot Weronika5,38 
1d ILO Kubiak Klaudia5,31 
1d ILO Makara Wojciech5,31 
1d ILO Miłek Jan5,40 
1d ILO Sienkiewicz Alicja5,31 
1d ILO Stanek Aleksandra5,31 
1d ILO Woźniak Aleksandra5,38 
     

Srebrny Bolesław:

1a ILO Flisiak Dawid5,19 
1a ILO Haze Marta5,06 
1a ILO Kazimierczak Monika5,12 
1a ILO Siennicka Marta5,19 
1b ILO Janusz Mikołaj5,12 
1b ILO Kubiak Jakub5,00 
1b ILO Leśniewski Jakub5,06 
1d ILO Bigda Paulina5,25 
1d ILO Chmiel Anna5,20 
1d ILO Filipek Michał5,06 
1d ILO Guzera Klaudia5,07 
1d ILO Kubiak Natalia5,19 
1d ILO Miłek Barbara5,25 
1d ILO Pietraszek Patrycja5,00 
1d ILO Piróg Julita5,13 
1e ILO Gniewosz Michalina5,12 
1e ILO Piotrowska Ewa5,12 
1e ILO Zakrzewska Barbara5,12 

 Brązowy Bolesław:

1a ILO Drzazga Jolanta4,88 
1a ILO Kowalczykowski Jakub4,81 
1a ILO Lichańska Adrianna4,88 
1a ILO Nowakowska Paulina4,88 
1a ILO Paś Iga4,75 
1a ILO Pawłowska Hanna4,94 
1a ILO Piotrowska Patrycja4,88 
1a ILO Zaruczyńska Angelika4,81 
1b ILO Frąckowiak Marcin4,81 
1b ILO Gojdź Sylwia4,94 
1b ILO Matecki Kacper4,75 
1b ILO Mońka Martyna4,94 
1b ILO Niewiadomski Tomasz4,94 
1b ILO Pasternak Kacper4,88 
1c ILO Anastaziuk Agnieszka4,81 
1c ILO Wysocka Jowita4,75 
1c ILO Zaremba Adrianna4,94 
1d ILO Buchwald Martyna4,75 
1d ILO Ciesielska Maja4,88 
1d ILO Górski Wojciech4,94 
1d ILO Łukasiewicz Magdalena4,81 
1d ILO Matysiak Paulina4,94 
1d ILO Nowak Julia4,75 
1d ILO Osadnik Wiktoria4,94 
1d ILO Skorupiński Kacper4,88 
1d ILO Stachura Agnieszka4,88 
1e ILO Dziadulewicz Justyna4,94 
1e ILO Jędruszczak Kacper4,75 
1e ILO Karliński Bartosz4,88 
1e ILO Kiszkiel Natalia4,81 
1e ILO Mrowińska Żaneta4,75 
1e ILO Suchy Katarzyna4,81 

Klasy II – Złoty Bolesław:

2a ILO Gołyga Emilia5,56 
2a ILO Żerebecka Anna5,38 
2b ILO Hasal Katarzyna5,62 
2b ILO Idkowiak Magdalena5,50 
2c ILO Lisowska Justyna5,62 
2d ILO Borecki Marek5,56 
2d ILO Jacenik Paula5,67 
2d ILO Pawlaczek Urszula5,44 
2d ILO Zmysłowska Natalia5,44 

Srebrny Bolesław:

2a ILO Fiedorek Aleksander5,00 
2a ILO Gajdzińska Julia5,25 
2a ILO Kożuchowski Michał5,00 
2a ILO Rzepecki Szymon5,00 
2b ILO Binert Wojciech5,12 
2b ILO Frankowski Dominik5,22 
2b ILO Gawlik Szymon5,00 
2b ILO Kleczkowski Marcin5,25 
2b ILO Kroczak Konrad5,12 
2b ILO Świerkowska Aleksandra5,11 
2c ILO Brożek Agnieszka5,12 
2c ILO Lasota Jakub5,00 
2c ILO Sułowska Martyna5,00 
2d ILO Bartkowiak Hanna5,00 
2d ILO Domagała Olga5,00 
2d ILO Grymm Maciej5,11 
2d ILO Namyślak Izabela5,00 
2d ILO Sepiół Anna5,29 
2e ILO Janik Magdalena5,00 
2e ILO Lewandowska Monika5,22 
2e ILO Przybylska Joanna5,00 

Brązowy Bolesław:

  2a ILO   Jaszkiewicz Paulina  4,78 
2a ILO Jaworska Joanna4,75 
2a ILO Kiwacka Patrycja4,86 
2a ILO Raczyk Przemysław4,88 
2b ILO Bestrzyńska Gabriela4,88 
2b ILO Borek Szymon4,88 
2b ILO Chrzuszcz Filip4,88 
2b ILO Kieruńczyk Bartłomiej4,88 
2b ILO Kozar Dominik4,88 
2b ILO Leśniewski Łukasz4,75 
2b ILO Szeliga Dominik4,75 
2c ILO Cielebąk Hanna4,75 
2c ILO Łobocki Mateusz4,86 
2d ILO Jagieła Julia4,75 
2d ILO Kulik Julia4,88 
2d ILO Piechocka Marlena4,89 
2d ILO Pszonka Anna4,89 
2e ILO Hannemann Patrycja4,75 
2e ILO Zawadzki Grzegorz4,89 

 Klasy III

 Złoty Bolesław

 1Wiktoria Błażków
 2Michał Grzesiński
 3Patrycja Skoczylas
 4Anna Połeć
 5Katarzyna Konarska
 6Aleksandra Miselis
 7Dominika Kopczyńska

 Srebrny Bolesław

klasa 3A


1
Adrian Balecki
2Klaudia Kamińska
3Kacper Koman
4Klaudia Stępień
5Anna Zahorska
6Szymon Józefczak
7Kinga Kicińska
8Natalia Włodarczyk

klasa 3B

9Dariusz Pałatyński

klasa 3C

10Alicja Malica
11Katarzyna Grzesiak
12Karolina Olejnik
13Monika Petrus

klasa 3D

14Ewa Wysocka
15Weronika Buchwald
16Ewa Sokal
17Honorata Babula
18Teresa Kaźmierczak
19Alicja Bagińska – Żyta

klasa 3E

20Agnieszka Konieczna

Brązowy Bolesław

klasa 3A

1Bartosz Jasik
2Laura Matynkiewicz
3Tomasz Lis
4Wirginia Protacka
5Dominik Dudkowiak
6Aleksandra Leśniak
7Kamila Pszeniczka
8Martyna Rokaszewicz

klasa 3B

9Piotr Grzelczak

klasa 3C

10Natalia Krechowiecka
11Angelika Matysik
12Aleksandra Chudzińska
13Dominika Mindziukiewicz
14Karolina Raczkowska
15Kamil Ciesielski

klasa 3D

16Adrianna Wiśniewska
17Łucja Janek
18Patrycja Krawczyk
19Martyna Adamiak

klasa 3E

20Paulina Opiłowska
21Kinga Przybylska
22Nina Baruch
23Klaudia Kulig
24Emilia Sarna
25Kinga Zielonka
26Patrycja Chodorowska
27Agata Szymańska