Jedynki 2020/2021

LAUR  OLIMPIJSKI I SPORT

Karol Skawiński

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA
Agnieszka Bogus
Klementyna Adamczak

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA I INICJATYWA SPOŁECZNA

Julia Królikowska

INICJATYWA SPOŁECZNA

Nataniel Kieca
Maria Sękowska
Zuzanna Wodawska
Maja Witczak
Michał Tywoniuk
Dawid Grzesiński

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA, INICJATYWA SPOŁECZNA, TECHNOLOGICZNA INWENCJA TWÓRCZA, LAUR OLIMPIJSKI

Adrian Pacuszka

SPORT

Wojciech Nowaliński
Maja Podejma
Martyna Kierczyńska
Jakub Nieżurawski
Hubert Marczewski
Tomasz Brychcy
Natalia Dutkiewicz

Jedynki 2019/2020

LAUR  OLIMPIJSKI

Daniel Nowak

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA

Julia Wojtalik

Wiktoria Kordacka

Kacper Zahorski

Jakub Wasilewski

Maria Ryfiak

Aleksandra Zarzycka

TECHNOLOGICZNA INWENCJA TWÓRCZA

Aleksandra Przybyła

Emilia Czerniawska

INICJATYWA SPOŁECZNA

Dariusz Błażejewski

Julia Zbaraszewska

Róża Niziałek

Khorolsuren Byambatsogt

Alicja Borowiecka

Oskar Klepusewicz

SPORT

Bartosz Zahorski

Mateusz Bunkiewicz

Olga Lizurej

Marcin Dorożyński

Daria Składowska

Daria Szczepaniak

Bartosz Pawluś

Michał Jaworski

Małgorzata Janusz

Gracjan Ertman

LAUR  OLIMPIJSKI I DZIAŁALNOŚĆ  ARTYSTYCZNA

Zuzanna Hucała

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA I INICJATYWA SPOŁECZNA

Zuzanna Kwiatkowska

Jedynki 2018/2019

LAUR  OLIMPIJSKI

Szymon Blida

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA

Aleksander Sypniewski

Kacper Górski

Marta Haze

Agata Sidorowicz

Monika Kazimierczak

TECHNOLOGICZNA INWENCJA TWÓRCZA

Alicja Sienkiewicz

INICJATYWA SPOŁECZNA

Paulina Łohinowicz

Adrianna Lichańska

Angelika Zaruczyńska

Kinga Cybulska

Marcin Kostrzewa

SPORT

Maksymilian Baczyński

Szymon Szajnicki

Klaudia Kubiak

Paulina Nowakowska

Natalia Kowynia

LAUR  OLIMPIJSKI I DZIAŁALNOŚĆ  ARTYSTYCZNA

Wojciech Makara

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA I INICJATYWA SPOŁECZNA

Jolanta Drzazga

SUPERJEDYNKA

Bożena Kowalczykowska

Maciej Kupś

Jedynki 2017/2018

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA

Dominik Kowal
Sandra Wasilewska
Bartłomiej Kieruńczyk
Małgorzata Ziółek
Hanna Cielebąk
Justyna Lisowska

TECHNOLOGIA INFORMACYJNA

Agata Jałowiecka

INICJATYWA SPOŁECZNA

Katarzyna Hasal
Rafał Tworkowski
Filip Stachowiak
Dacjan Hebda

SPORT

Joanna Jaworska
Michał Kożuchowski
Kevin Kosiek
Oliwia Kościk
Jakub Lasota

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA
I INICJATYWA SPOŁECZNA

Michalina Horbatowska
Przemysław Raczyk

Jedynka 2016/2017

klasa 3A

Koman KacperLaur olimpijski
Konarska KatarzynaKategoria artystyczna
Rokaszewicz MartynaKategoria artystyczna
Jasik BartoszKategoria artystyczna
Kicińska KingaKategoria artystyczna
,klasa

klasa 3b

Bińkowski JakubDziałalność społeczna
Grzesiński MichałLaur olimpijski
Szajowski MateuszDziałalność artystyczna

Klasa 3C

Malica AlicjaLaur olimpijski
Kosałka MichałLaur olimpijski
Połeć AnnaDziałalność artystyczna
Matysik AngelikaInicjatywa społeczna

klasa 3d

Skoczylas PatrycjaLaur olimpijski, Technologiczna inwencja tórcza, Działalność artystyczna
Bagińska – Żyta AlicjaInicjatywa społeczna
Buler MichałDzaiłalność artystyczna
Wysocka EwaDziałalność artystyczna

klasa 3e

Opiłowska Paulinasport
Brychcy Michałsport