5 czerwca 2026 r. na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie „Zrównoważone Środowisko”.Z ogromną dumą informujemy, że Sara Sokół z klasy 3au zdobyła tytuł laureatki konkursu, znajdując się w gronie trzech najlepszych uczestników w Polsce! ![]()
W nagrodę Sara otrzymała nie tylko cenne upominki, ale także indeks Politechniki Warszawskiej, który umożliwia jej podjęcie studiów bez udziału w standardowej rekrutacji opartej na wynikach matury. ![]()
To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem ogromnej wiedzy, zaangażowania i pasji do zagadnień związanych z ochroną środowiska oraz zrównoważonym rozwojem. ![]()
Serdecznie gratulujemy Sarze tego wspaniałego sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć na naukowej ścieżce!
