Nauczyciele są jak kwiaty: roztaczają swoje piękno po całym świecie. Swoim zamiłowaniem do poznawania świata zarażają swoich uczniów, którzy później niosą ową ciekawość, gdziekolwiek przychodzi im żyć. Nauczyciele, ze swoimi słowami mądrości, budzą tego ducha w nas wszystkich i prowadzą nas po ścieżkach życia.         

                                                                      Deanna Beisser                                                                                                                                                                                                                            

  ,,Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy, za SERCE.

Tymi słowami pragniemy Wam, Drodzy Pedagodzy, podziękować za wszelką cierpliwość, wyrozumiałość  i trud włożony w nasze wychowanie.

Życzymy, aby nie zabrakło Wam zapału do kształtowania naszych sumień, abyście uczyli nas pokonywania trudności i kierowania się w życiu tylko dobrem.

Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.

Życzymy Państwu spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia, szczęścia, radości z wykonywanej pracy, wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania!

Dziękujemy Wam i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

Wasi uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie.