Uczniowie klas 3au i 1cu oraz grono sympatyków z innych klas wraz z paniami Elżbietą Żywicką, Anną Tarasiuk i Olgą Borecką przesyłają serdeczne, słoneczne pozdrowienia z niezapomnianej wyprawy po Europie! ☀️Za nami już wizyty w Monaco, Cannes, Saint-Tropez, Genewie i wielu innych urokliwych miejscach. Szczególne wrażenie zrobił na nas widok na Mont Blanc podziwiany z sąsiedniego szczytu przy dźwiękach orkiestry 🎶🏔️, a także zapierające dech w piersiach przepaście Kanionu Verdon oraz potężne wodospady na Renie. 🌊⛰️Każdy dzień przynosi nowe przygody, piękne krajobrazy i wspomnienia, które pozostaną z nami na długo. 📸✨Serdeczne podziękowania kierujemy do Biura Turystyki Szkolnej „Provence”, a szczególnie do pani pilot Aleksandry Barszczewskiej za profesjonalną opiekę i ogromne zaangażowanie, a także do panów kierowców Zbyszka i Adriana za bezpieczną podróż i doskonałą atmosferę podczas całego wyjazdu.