Skwar nie odpuszcza, więc klasa 3cu wraz z wychowawczynią, p. Joanną Kozakiewicz, postanowiła znaleźć najlepszy sposób na ochłodę przed wakacjami!
Najpierw obowiązkowy przystanek na lody 🍦, później spacer wśród pięknie kwitnących róż w głogowskim Rozarium 🌹, a na zakończenie wspólna zabawa na kręgielni 🎳. Nie zabrakło również czegoś dla głodomorów – była też pyszna pizza.

