Szanowni Państwo,
zbliża się bardzo ważny moment dla Państwa uczniów. Młodzież zastanawia się nad wyborem uczelni wyższej. Decyzja związana z przyszłym kierunkiem studiów zaważy na zawodowym życiu każdego maturzysty.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa wychowankom, serdecznie zapraszamy Społeczność Szkoły na Dzień Otwarty Politechniki Wrocławskiej, który odbędzie się 30.03.2023 r. (czwartek) od 08:00 do 15:00.
Dla uczestników wydarzenia zaplanowaliśmy liczne wykłady i spotkania na 13 wydziałach uczelni. W budynku C-13 przy wybrzeżu Wyspiańskiego 23-25 we Wrocławiu będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat rekrutacji na studia,
porozmawiać z przedstawicielami wydziałów i studentami z wiodących kół naukowych. Każdy będzie mógł zbadać swoje predyspozycje zawodowe. Dla uczniów przygotowaliśmy liczne konkursy. Nieopodal centrum wydarzenia będzie można posilić się korzystając z usług wrocławskich foodtrucków.
Osoby zainteresowane warsztatami i doświadczeniami w laboratoriach proszone są o wcześniejszy kontakt z odpowiedzialnymi pełnomocnikami wydziałów do spraw dnia otwartego. Adresy mailowe pełnomocników znajdują się na stronie internetowej Działu Rekrutacji. Wydarzenia w budynku C-13 nie wymagają wcześniejszej rejestracji.
Szczegółowy program Dnia Otwartego można znaleźć w linku https://rekrutacja.pwr.edu.pl/.
Politechnika Wrocławska udostępni parking dla autobusów szkolnych przy ul. Na Grobli z którego można przedostać się do budynku C-13 darmową kolejką linową o nazwie Polinka.