15 maja odbyły się w Jeleniej Górze lekkoatletyczne mistrzostwa Dolnego Śląska kategorii wiekowej U18 i U20. Udział w nich wzięli także reprezentanci Piasta Głogów, w tym kilku uczniów naszej szkoły.Bartosz Gerega startował w kategoriach U20, gdzie zdobył złoto na 100m, z najlepszym wynikiem klubu w historii (10.98 sekund). Poza tym zdobył także srebro na 110m przez płotki w czasie 14.48 sekund, co spełniło normę dla pierwszej klasy sportowej. Anna Chomik biegła na 800m i zdobyła srebro. Był to jej pierwszy start po półrocznej kontuzji, więc medal był dużym powodem do radości. Przewodniczący naszego samorządu również startował i zdobył dwa brązowe medale – na 110m przez płotki oraz 400m przez płotki.Poza nim po brązowe medale sięgnęły także Julia Zaorska, w biegu na 100m przez płotki, oraz Natalia Zaorska – w trójskoku.https://miedziowe.pl/content/view/105217/137/