Klasa 3B razem z Wychowaczyniami p. Izą Ruebenbauer i p. Agatą Rojewską pozdrawiają z Wrocławia gdzie wpadliśmy na wystawę „Niewidzialny Dom”. Polecamy gorąco-doświadczenie które na pewno na długo zostanie w pamięci.


Klasa 3B razem z Wychowaczyniami p. Izą Ruebenbauer i p. Agatą Rojewską pozdrawiają z Wrocławia gdzie wpadliśmy na wystawę „Niewidzialny Dom”. Polecamy gorąco-doświadczenie które na pewno na długo zostanie w pamięci.